ukr
Сквира
19:46
1/5
Продаж підприємства по виготовленню меблевого щита
Продаж підприємства по виготовленню меблевого щита - фото 1 Продаж підприємства по виготовленню меблевого щита - фото 2 Продаж підприємства по виготовленню меблевого щита - фото 3 Продаж підприємства по виготовленню меблевого щита - фото 4 Продаж підприємства по виготовленню меблевого щита - фото 5

Продаж підприємства по виготовленню меблевого щита

від 250 000   /штука  оптом
Линда Руслан Викторович, директор
на Флагма з 25 вересня 2017
Продам

До вашої уваги представляємо деревообробне підприємство ТОВ ’’Ліндер Гольц-Бау”, яке спеціалізується на виробництві меблевого щита та цільномасивних дубових столів. Технологічний цикл підприємства забезпечений наступним устаткуванням: камера сушильна авто¬матична з можливістю завантаження одночасно 40мЗ свіжопиленої дубової сировини; верстат бага- топильний забезпечує рівномірний розпил, також у цих операціях приймає участь верстат повздовжнього розпилу та торцювальний станок. Після попердньої обробки сухої сировини готові заготовки потрапляють в цеха для подальшої переробки в меблевий щит. Для вищезазначеної опера¬ції застосовуються наступні верстати: пневмоторцовки, шипоріз, прес по поздовжньому зрощуван¬ню, рейсмус, фуганок, чотиристоронній верстат, прес-вайми та калібрувально-шліфувальний станок.
Після проходження повного виробничого циклу ми отримуємо готовий меблевий щит згідно спец¬ифікації. Для його детального форматування використовуються циркулярні пили та інше спеціалі-зоване устаткування. Отримавши меблевий щит, починається цикл виробництва готової продукції у
вигляді дубових столів на вищезазначеному устаткуванні.
На підприємстві працює 8 чоловік особового складу. Виробничі потужності дозволяють виробляти готової продукції меблевого щита ЗОмЗ щомісячно, та додатково 100-120 столів. Потенціал підприєм-ства з вищезазначеними об’ємами виробництва складає не більше 60% від його реальних можливо¬стей.
ТОВ ’’Ліндер Гольц-Бау” уклало ряд угод на продаж та постачання продукції як на внутрішній ринок так і за кордон, а також виконує індивідуальні замовлення. Підприємство використовує ди¬зайнерські розробки у виробництві столів, що внаслідок забезпечує активний попит на ринку. Ми готові до плідної співпраці з представниками інвестиційних кіл задля забезпечення подальшого ро¬звитку та розширення виробництва. Взявши до уваги весь виробничий та технічний потенціал, орієнтовна вартість підприємства складає 370-380 тис. євро (споруди, земля, устаткування знаходять¬ся у приватній власності)
Сподіваємось на плідну співпрацю. З повагою, керівництво ТОВ ’’Ліндер Гольц-Бау”
Контактні

Оновлено: 3 листопада 2018, 08:33
    переглядів: 116
Схожі оголошення
1 000 грн /м. кв. ціна  1 000 - 1 200 грн /м. кв. оптом
Линдер Гольц - Бау, ТОВ, Сквира
Приймаємо замовлення на виготовлення меблевого щита під індивідуальні...
280 грн /шт ціна  280 грн /шт оптом
Бочар, ТОВ, Біла Церква, 34 км
Виготовлення і продаж справжніх дубових бочок.,,,№№!! Виробляємо і...
9 000 грн /шт ціна
Lenker, Корпорація, Біла Церква, 34 км
Ціна вказана без ПДВ Вартысть круга не включена. Круглопильний...
100 грн /шт ціна  1 000 - 2 000 грн /шт оптом
Котюк Н.В., ФОП, Біла Церква, 34 км
Новий піддон продаж та виготовлення.
28 грн /шт оптом
StarLedNew, ФОП, Біла Церква, 34 км
Продаж LED лампи оптом ? Вигідні умови, якість висока а ціна на LED...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×